czapka do casualowych stylizacji

Z czym nosić czapkę z daszkiem?

Czapki z daszkiem są tak uniwersalne, że możesz je nosić z niemal każdym strojem. Istnieje wiele sposobów na ich stylizację, ale skupimy się na tych najczęściej spotykanych. Jeśli połączysz czapkę z daszkiem z dobrze dobranymi elementami garderoby, takimi jak spodnie i wąska koszula, będziesz wyglądać bardzo stylowo, a jednocześnie nie będziesz sprawiać wrażenia, że „za bardzo się starasz”

Nieformalne stylizacje 

Jeśli chodzi o casualowe stroje, czapka z daszkiem w stylu tych z Preordera (https://preorder.pl/on/czapki) może być świetnym dodatkiem. Najważniejszą rzeczą jest znalezienie odpowiedniego koloru i jej dopasowania. Chcesz, aby pasowała do reszty stroju, ale jednocześnie była wyrazista. Przykładem może być outfit na randkę. Noszenie czapki z daszkiem na randce może wydawać się złym pomysłem, ale tak naprawdę nie jest! Może to być stylowy i swobodny sposób na uzupełnienie stroju. Wybierz czapkę z daszkiem w prostym kolorze, takim jak czarny lub szary, aby nie przesadzić.

Formalne stylizacje

Jeśli nosisz czapkę z daszkiem jako część formalnego stroju, dopasowanie i kolor czapki są niezwykle ważne. Chcesz, żeby czapka była subtelnym dodatkiem do Twojego stroju i nie przyciągała zbyt wiele uwagi. Możesz dopasować czapkę do krawata lub koszuli, ale najlepiej wybrać neutralny kolor, np. czarny lub szary. Możesz również wybrać inny, ale pasujący wzór, jak kratka lub kwiatowy nadruk. Czapki mogą być świetnym dodatkiem do formalnego stroju, jeśli tylko wybierzesz odpowiednią.

Koszule Slim Fit

Męskie czapki to coś co będzie pasować do koszuli Slim Fit. Upewnij się tylko, że wybierzesz odpowiedni kolor i wzór czapki. Najlepiej trzymać się prostego koloru, jak czerń czy szarość, ale możesz też nosić wzorzystą czapkę, jeśli dopasujesz ją do swojej koszuli..

Spodnie

Spodnie to kolejny świetny element do sparowania z czapką z daszkiem. Upewnij się tylko, że spodnie są wąskie i mają neutralny kolor, który będzie współgrał z czapką. Możesz również nosić wzorzyste spodnie o wąskim kroju, ale musisz się upewnić, że wzór czapki i spodni jest podobny i pasuje do siebie.