Męskie dresy z dopasowanymi dodatkami

Dresy męskie można znaleźć chyba w szafie każdego pana. Widać to w szczególności w ostatnich latach, kiedy to duża ilość z nich przerzuciła się na homeoffice. W końcu można było zrezygnować ze sztywnych garniturów na rzecz nieco luźniejszych ubrań. Nikt w końcu nie powiedział, że w domowym biurze obowiązuje sztywny dress code.

Buty do spodni dresowych

spodnie dresowe Pitbull

Mając na sobie spodnie Pitbull z fightershop.com.pl, jakie buty należy do nich założyć? W domu powinny być to oczywiście wygodne klapki, dzięki którym noga nie będzie się zbytnio pocić. A jakie buty powinno założyć się na ulicę? Najwygodniejsze będą popularne adidasy. Sportowy krój spodni idealnie dopasowany jest do najbardziej klasycznego, sportowego obuwia. Skoro już od wielu lat ta kombinacja doskonale się sprawdza, to dlaczego nikt nie miałby założyć jej teraz? Oprócz tego można również zdecydować się na modne sneakersy, czy też trampki. W szczególności te ostatnie można bardzo często spotkać w garderobie wielu mężczyzn.

Bluza ze spodniami dresowymi

Chyba wszyscy wiedzą, że spodnie Pitbull będą doskonale komponować się ze spodniami dresowymi. Jakie bluzy? Praktycznie wszystkie. Chyba jest niewiele takich wyjątków, które nie pasowałyby do dresów. Można postawić zarówno na te z kapturem, jak również bez. Rozpinane i wsuwane przez głowę będą doskonale komponować się z dresami. Dobrze postawić na ten nieco luźniejszy krój, ale efektownie będą także wyglądać bluzki ściśle przylegające do ciała, podkreślające wszystkie atuty męskiej sylwetki. Jak więc widać, nikt nie powinien mieć problemu ze skompletowaniem odpowiedniej garderoby do męskich spodni dresowych.