Kozaki skórzane w stylizacjach ze spódnicą i sukienką

Kozaki damskie skórzane za kolano zakładamy najczęściej do spódnic, które sięgają delikatnie przed kolano – to wersja do pracy, gdzie należy przestrzegać dress codu. W wersji bardziej swobodnej warto również postawić na mini.

Spódnica mini w połączeniu z kozakami za kolano wygląda bardzo ciekawie i elegancko. Do czarnych kozaków warto wybrać rozkloszowaną mini w kratę, która jest hitem sezonu. Ciekawym rozwiązaniem jest również spódnica kopertowa do tego koszulowa bluzka i elegancka stylizacja gotowa.

Trzeba jednak pamiętać, że kozaki damskie skórzane za kolano są bardzo charakterystyczne i wybierając kolorową górę stylizacji należy dopasować stonowane obuwie. Do monochromatycznej stylizacji można pozwolić sobie na kozaki w bardziej charakterystycznym kolorze. Czerwone, ciemno zielone czy brązowe kozaki będą ozdobą całej stylizacji.

Trendem, który jest bardzo widoczny w tym sezonie jest wykorzystanie letnich sukienek do jesiennych i zimowych stylizacji. Sukienki mini i midi łączymy z kozakami damskimi skórzanymi za kolano. W tej stylizacji sprawdzą się zarówno kozaki na płaskiej podeszwie, jak i na słupku, który wyszczupli i wysmukli sylwetkę.