apaszka damska w kwiaty

Kilka pomysłów na damskie apaszki

Apaszka to rzecz niezastąpiona w szafie każdej kobiety. Modne apaszki w pięknych printach można nosić na dosłownie dziesiątki różnych sposobów. Ten dodatek potrafi podkreślić każdą stylizację. Zanim na dobre rozpocznie się sezon na grube szaliki, warto wprowadzić do garderoby jedwabne albo wiskozowe apaszki damskie w pięknych kolorach.

Kilka sposobów na to, jak nosić modne apaszki

Chustka nazywana apaszką jest dodatkiem, który zwykle nosi się blisko szyi. Sposobów jej wiązania jest wiele, dlatego każda kobieta znajdzie ten, który będzie dla niej idealnym. Warto zakładać apaszki nawet wtedy, gdy ma się na sobie coś z kołnierzykiem. Świetnie prezentują się na przykład zamotane na szyi pod koszulą albo noszone wraz z marynarką. Wtedy zastępują biżuterię. W zależności od tego, na jaki kolor apaszki się postawi, można rozświetlić twarz, podkreślić makijaż albo kolor włosów.

Inne sposoby na apaszki

Ten dodatek doskonale sprawdzi się również w roli opaski na włosy, turbanu, bransoletki. W zależności od tego, jaki chcemy efekt osiągnąć, można po prostu zamotać apaszkę na włosach, nadgarstku. Inną ciekawą opcją jest noszenie apaszki w roli paska. Wtedy trzeba wybrać taką o większym rozmiarze. Wystarczy włożyć ją w szlufki spodni lub spódnicy, aby odmienić charakter swojej stylizacji. Jeżeli pragnie się zaczerpnąć coś z mody męskiej, apaszkę można włożyć do kieszeni marynarki, zamieniając ją po prostu w poszetkę. Kilka ładnych apaszek w szafie potrafi sprawić, że za