Jesienna moda

Jesień to pora roku, która zachwyca kolorami. Królują głównie ciepłe odcienie. Warto zaopatrzyć się w klasyki, które są niezbędne, stanowią bazę do wielu stylizacji.  Oto kilka z nich.

Płaszcz

Nadaje szyku i elegancji. Możemy wybrać w spokojnym kolorze takim jak bordowy, granat czy brąz. Jednak znacznie lepiej przykuć wzrok zdecydowanymi barwami np. żółty, czerwień.

Buty

Botki damskie jesienne nadają charakteru całemu ubiorowi. Kupując je, musimy mieć na uwadze przede wszystkim, jaki płaszcz bądź kurtkę nosimy i to do nich je dopasować. Warto również kierować się wygodą i komfortem noszenia. Decydując się na kolor, jaki będą miały nasze botki jesienne, stawiamy na klasykę, która sprawdzi się w większości połączeń – czerń. Możemy również nabyć takie w zdecydowanym kolorze, przyciągając niewątpliwie wzrok.

Marynarka

Wykorzystywana przez wielu projektantów w swoich kolekcjach. Idealna będzie ta w kratę. Bez obaw możemy ją połączyć z gładką spódniczką, koszulą lub podkoszulkiem. Nie musi być idealnie dopasowana, spokojnie możemy nabyć trochę większą.

Swetry

Kiedy tylko zaczyna robić się chłodniej, kobiety chętnie zakładają swetry. Paleta barw w tym wypadku również jest nieograniczona. Dobrze jest mieć w swojej szafie również klasyk, w stonowanym kolorze (szary, granatowy), który sprawdzi się w codziennych stylizacjach.

Kupując ubrania na jesień, musimy pamiętać, że warto się wyróżnić zdecydowaną barwą np. płaszcza. Nie należy jednak przesadzać i zakładać krzykliwe kolory od stóp do głów. Umiar jest ważny.