Jak wybrać stringi?

Stringi z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród przedstawicielek płci pięknej. Nie wszystkie panie jednak mają świadomość, jakie kwestie należy koniecznie uwzględnić przed ostatecznym podjęciem decyzji.

Odpowiedni rozmiar

Stringi powinny mieć przede wszystkim właściwy rozmiar. Zasada dobierania odpowiednich stringów jest bowiem zdecydowanie prostsza niż mogłoby się wydawać. Kiedy bielizna będzie wychodziła zbyt wysoko w kierunku talii będzie za luźna. Ponadto w przypadku, gdy przedstawicielka płci pięknej będzie czuła się w nich zbyt uciśnięta, jest to sygnał, że bielizna jest za mała. Warto mieć świadomość, że jest to niebezpieczne, ponieważ może doprowadzić do problemów w krążeniem.

Właściwy materiał

Rekomendowane jest również bardzo dokładne zastanowienie się nad właściwym materiałem. Jak wiadomo stringi znajdują się w bardzo krytycznym miejscu, dlatego materiał musi być nie tylko utylitarny, ale również wygodny i solidny. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie nylonu z bawełną. Doskonale egzamin zda także mikrofibra.

Istotna jest wygoda

Stringi dopasowane w Obsessive są bardzo wygodne, jednak przedstawicielki płci pięknej bardzo często mogą spotkać się także z opinią, że inne rozwiązania byłyby pod tym względem zdecydowanie lepsze. O gustach nie powinno się dyskutować, warto jednak uwzględnić fakt, że klasyczne majtki mogą powodować u pań efekt tzw. dwóch pośladków w przypadku założenia kusej spódniczki czy obcisłych spodni. W takiej sytuacji wygoda oczywiście przełoży się na wygodę psychiczną. Decydując się na stringi panie będą miały pewność, że nie powstanie wspomniany efekt.

Moda

Kobiety podejmując decyzję o zakupie stringów powinny wcześniej zorientować się jakie modele czy marki stringów cieszą się w danym momencie zdecydowanie największą popularnością.