Jak wybrać koszulkę polo?

Koszulka z krótkim rękawem i kołnierzykiem? Taka właśnie jest polówka, którą można nosić na różne sposoby. Można powiedzieć, że tego typu koszulki łączą w sobie sportowy styl z elegancją. Można ja spotkać nie tylko na tenisowych kortach czy na polach golfowych. Jak najbardziej warto mieć przynajmniej jedną koszulkę polo w swojej męskiej garderobie. Może przydać się na wiele okazji. Jeśli mamy poczucie stylu, to można zestawić ją nawet z garniturem. Możliwości stylizacyjnych jest naprawdę sporo, więc warto poeksperymentować.

Dobra polówka, czyli jaka?

Sklepowe półki są pełne koszulek z krótkim rękawem, kołnierzykiem i guzikami. Klasyczna polówka uszyta jest z piki i wyróżnia się unikalnym splotem. Do produkcji takich koszulek sięga się po różne rodzaje materiałów. Bez trudu dostaniemy te bawełniane czy takie z bawełny i z domieszką jakiejś syntetycznej tkaniny.

• Podczas wybierania polówki, należy mieć na uwadze kołnierzyk. Mogą one być zapinane mniejsza lub większą ilością guzików. Najlepiej sprawdza się koszulka polo z zapięciem nie więcej niż na trzy guziki.

• Kolejną kwestią jest to, aby wybrana koszulka nie była zbyt luźna, ale dobrze przylegała do sylwetki, czyli była dopasowana. Tym bardziej, jeśli chcemy stworzyć bardziej eleganckie zestawienie z chinosami i marynarką. W takim przypadku koszulka powinna znaleźć się w środku, a nie na zewnątrz spodni.

• Tradycyjne koszulki polo są w wersji białej, ale nie brakuje też takich w innych kolorach. Można wybrać klasyczne rozwiązanie w postaci czarnej czy szarej koszulki, która będzie uniwersalna, czyli pasująca do wszystkiego. Inną opcją jest kolorowa koszulka w paski czy nawet z nadrukiem.

Koszulki polo dostępne pod adresem: https://supersklep.pl/koszulki-polo