Jak ubrać się na randkę?

Na randce każdy chce zrobić dobre pierwsze wrażenie. Dlatego tak istotny jest ubiór. Powinien być estetyczny, a w przypadku kobiet nie za bardzo wyzywający. Oto propozycje dla pań i panów.

Z szacunku do drugiego człowieka

Z randką jest jak z teatrem. Ze względu na szacunek do sztuki, człowiek zakłada na siebie coś odświętnego i eleganckiego. Umawiając się na randkę, pokazuje się natomiast szacunek drugiej osobie.

Dlatego raczej nie wypada mieć na sobie wyciągniętego swetra lub bezrękawnika.

Koszula zawsze się sprawdza!

Jeśli chodzi o panów, klasycznym rozwiązaniem są koszula i spodnie. Aby wywołać w kobiecie pozytywne odczucia, warto założyć marynarkę i krawat. Coraz częściej jednak odchodzi się od tego typu dodatków, stawiając na styl casualowy. Ma być niezobowiązująco, ale z klasą.

Zimą mężczyzna założyć może czarny golf lub kaszmirowy sweter w serek.

Dla niej…

Panie mają nieco więcej opcji. Zasada pozostaje jednak ta sama – elegancja przede wszystkim plus odrobina kobiecej zmysłowości.

Podczas cieplejszych miesięcy idealnie sprawdzi się bluzka z odkrytymi ramionami typu hiszpanka. W połączeniu z obcisłymi rurkami lub chinosami i butami na obcasie będzie prezentować się zjawiskowo.

Odkryte ramiona robią swoje i pobudzają męską wyobraźnię!

Standardowym, ale zawsze sprawdzonym zestawem jest sukienka. Jesienią lub zimą również nie należy z niej rezygnować, a w przypadku niskich temperatur zabezpieczyć się płaszczem.

Ważne, aby pamiętać o tym, że stosowne ubrania na randkę dopasować należy do swojej figury i urody.