brogsy

Idealnie dopasowane do stopy buty na zamówienie

W Polsce nie brakuje doświadczonych rzemieślników i szewców, którzy oferują miarowe szycie obuwia. Z usług tych korzystają te osoby, które ze względu na defekty stopy mają problem z zakupem tradycyjnych butów oferowanych w sklepach obuwniczych.

Bogata oferta pracowni rzemieślniczych

Doświadczone pracownie oferujące buty na zamówienie potrafią zrealizować wszystkie indywidualne zlecenia klientów, którzy to cenią sobie optymalne dopasowanie obuwia do stopy, komfort oraz niepowtarzalny urok.

Pracownie rzemieślnicze to magiczne miejsca z niepowtarzalnym klimatem oraz niesamowitą historią. Każdy profesjonalny mistrz rękodzieła potrafi stworzyć takie buty szyte na miarę, które oczarują nawet najbardziej wymagającego klienta.

Oferta butów jest niezwykle szeroka. W pracowniach rzemieślniczych można zamówić obuwie szyte ręcznie z dbałością o każdy detal. Jest ono szyte z najlepszych gatunkowo skór w bajecznym wyborze kolorów.

Obuwie wykonane według indywidualnych potrzeb klienta

Podczas planowania oraz omawiania szczegółów zlecenia, klient ma okazję zadecydować o każdym detalu obuwia szytego na miarę (sprawdź ofertę PATINE). Może on zasugerować swój pomysł oraz przedstawić swój projekt.

Następnie po fachowej korekcie projektu ściągana jest miara stóp z uwzględnieniem indywidualnych preferencji oraz potencjalnych defektów ortopedycznych stopy. Dzięki temu każde obuwie na zamówienie jest idealnie dopasowane do stopy, a nawet najmniejszy detal ma swoje odbicie w ukształtowaniu wnętrza obuwia.