cocomore

Idealna kobieca garderoba

Wbrew pozorom skompletować kobiecą garderobę nie jest trudną sztuką. Wystarczy w szafie posiadać kilka sztuk ubrań, które idealnie podkreślają kobiecość.

Sukienka- królowa kobiecości

Sukienka jest pierwszym elementem ubioru, który przychodzi na myśl, gdy mowa o kobiecym stroju. Każda kobieta powinna posiadać przynajmniej jedną sukienkę w swojej garderobie.

cocomore

Wśród aktualnie najmodniejszych trendów są sukienki maxi, te w stylu boho oraz tzw. sukienki hiszpanki. W cocomore sukienki można znaleźć w niemalże każdym stylu. Poszukiwanie tej jedynej, w której można poczuć się komfortowo nie powinno sprawiać problemu. Należy pamiętać, że zadaniem sukienki powinno być również podkreślanie atutów sylwetki oraz maskowanie jej wad.

Poza stylem sukienki niezwykle ważna jest również jej barwa. Nie poleca się wybierania ciemnych barw, które postarzają jak i również będą dodawać zbędnych kilogramów.

Bluzki dla każdej kobiety

Bluzka jest kolejnym elementem, który tak jak i sukienka sprawia, że cała stylizacja nabiera niezwykle kobiecego charakteru. W tym celu warto zainwestować w bluzki z motywami kwiatowymi oraz bardzo modnymi w ostatnim czasie motywami zwierzęcymi. Również koronkowe cocomore bluzki nadadzą odpowiedniego charakteru całemu outfitowi.

Chcąc wyglądać kobieco bluzkę można zestawić z odpowiednimi częściami garderoby. Koronkowa bluzka z delikatną lnianą spódnicą do kolan oraz espadrylami bez wątpienia wpisuje się w kobiecy codzienny ubiór. Zamieniając espadryle na sandały na koturnie można otrzymać idealny ubiór na wyjście ze znajomymi na miasto.