Czy to nadal ta sama bluza Prosto i co się stało z luźnymi spodniami?

Moda uliczna przeżywa w ostatnich latach swój renesans, szczególnie na fali rosnącej w popularność muzyki hiphopowej. Ubrani w czapki oraz bluzy Prosto i podobnych marek raperzy skłaniają do naśladowania ich modowych upodobań rzesze młodych ludzi.

Nic dziwnego, bo takie ubrania są nie tylko modne i ładne, ale również niezwykle wygodne. Pozwalają na poczucie prawdziwego komfortu, przy jednoczesnym wyrażaniu siebie, swojego gustu oraz upodobań muzycznych. Są także znacznie mniej konserwatywne od odzieży z pozostałych nurtów modowych i często charakteryzują się odważnym wzornictwem i nadrukami.

Moda typu streetwear uległa na przestrzeni lat znacznym zmianom

Z mody już dawno wyszły spodnie z mocno obniżonym krokiem, ustępując miejsca wciąż luźnym, ale znacznie bardziej uniwersalnym oraz wygodnym baggy. Bluza Prosto nie musi już posiadać ogromnego kaptura i coraz częściej w ogóle go nie ma.

Aktualnie hiphopowa odzież stała się dużo bardziej zróżnicowana niż kiedyś, projektanci poświęcają także większą uwagę do jej dopasowania do użytkowników.

Nastały zupełnie nowe czasy

Prosto bluza może dziś być obcisła i wykrojona w serek, czym bardziej będzie przypominała całkiem elegancki sweter. Jednocześnie można założyć ją do typowo ulicznych spodni i narzucić nań bomberkę i taki outfit będzie się prezentował bardzo dobrze.

Świat poszedł do przodu i dzisiaj dopuszczalne jest łamanie bardzo wielu nienaruszalnych do niedawna modowych kanonów. Jest to pozytywne, ponieważ dzięki temu ulice są mniej szare, a ludzie ubierają się w sposób bardziej zróżnicowany.

Bluza Prosto do nabycia na stronie https://supersklep.pl/bluzy/prosto