bluzy męskie z kapturem

Bluzy męskie z kapturem – czym kierować się przy ich wyborze?

Bluzy męskie z kapturem to jedne z popularniejszych elementów garderoby mężczyzn. Nie ma się temu co dziwić, bo są one niezwykle funkcjonalne, a także odpowiednie do stworzenia wielu stylizacji. Aby jednak panowie mogli być z nich zadowoleni, przy ich wyborze muszą zwracać uwagę na różne kryteria. 

Odpowiedni fason i rozmiar

bluzy męskie z kapturem

Bluzy męskie z kapturem można zakupić zarówno stacjonarnie, jak i online. Przy ich wyborze należy jednak pamiętać o tym, że najistotniejszy jest właściwy ich rozmiar. Nie oznacza to oczywiście, że bluza nie może być obcisła ani luźna. Wiele zależy bowiem od preferencji konkretnego mężczyzny. Niektórzy panowie przepadają za bluzami typu oversize, a inni preferują te, które dość mocno przylegają do ciała. Żadnemu panu nie będzie jednak wygodnie w ciasnym ubraniu, bo będzie ono po prostu krępowało ruchy. Warto także zastanowić się nad fasonem bluzy. Ubrania tego typu mogą mieć przecież zupełnie inny design. Najważniejsze jest kierowanie się swoimi osobistymi preferencjami. 

Kolor też jest istotny 

Wybierając bluzę z kapturem, należałoby także zwrócić uwagę na jej kolor. Do tych najbardziej uniwersalnych należy zaliczyć między innymi:

  • czarny
  • granatowy
  • szary
  • butelkową zieleń
  • brązowy

Panowie, którzy lubią wyróżniać się z tłumu, mogą jednak zdecydować się na bluzę o barwie czerwieni, oranżu, czy też kobaltu. Sporo mężczyzn może być także zainteresowanych bluzami z różnego rodzaju nadrukami.