Bluzki wizytowe – białe czy niekoniecznie?

Eleganckie bluzki wywołują często skojarzenia z grzecznym strojem noszonym na specjalne, szkolne okazje. Tymczasem nie muszą być białe i nie trzeba ich łączyć z granatową lub czarną resztą. W sklepach można znaleźć szeroki wybór bluzek wizytowych w przeróżnych kolorach i fasonach, dlatego też zaopatrzenie szafy staje się coraz łatwiejsze.

Uniwersalna biel


Biały kolor jest zdecydowanie najbardziej uniwersalny, dlatego też taki wybór pozwala uniknąć późniejszych trudności ze znalezieniem pasującego połączenia. Białe bluzki wizytowe wbrew pozorom nie muszą być nudne, bo producenci korzystają z dużych możliwości, jakie daje dzisiejsza moda, i eksperymentują z fasonem, materiałem, dekoracjami. Występują w kilku głównych wersjach, w tym letniej wyposażonej w krótkie rękawy. Elegancję odzieży podkreślają odpowiednie materiały, na przykład jedwab lub satyna.

Kolorowe odmiany


Różnorodne kolory również mogą być eleganckie. Wybór bluzek wizytowych jest duży i wśród pasujących fasonów nietrudno znaleźć coś pastelowego, utrzymanego w ciepłych barwach lub czarnego. Przy zakupie takiej bluzki dobrze jest wiedzieć, do czego będzie pasowała, zwłaszcza jeśli kompletuje się odzież w sposób praktyczny. Stonowane kolory bluzek sprawdzają się doskonale jako tło, bardziej wyraziste będą wymagały wyeksponowania. Eksperymentowanie z kolorami sprawdza się dobrze przy pewnym wyczuciu modowym. Nie mając go, lepiej na początek poprzestać przy bezpieczniejszych barwach, jak wspomniana biel lub pasujące do wszystkiego pastele. https://lacoco.pl/28-bluzki-wizytowe