blog modowy

Blogi modowe – jak czerpać z nich inspiracje?

Blog modowy, często jest tworzony przez influencerki, które mogą pochwalić się swoim wypracowanym i oryginalnym stylem. Zwykle swoje profile tworzą w najbardziej popularnych Social Media — Facebook, Instagram. To w tych miejscach 80% kobiet rozpoczyna poszukiwania swoich inspiracji. Można tam swobodnie wyszukiwać, śledzić wszystkie blogi / profile osób, marek, bądź sklepów.

W jaki sposób stworzyć blog modowy?

Blog modowy damski, jak i męski może być tworzony na wiele sposobów, w zależności od tego, kto go tworzy. Jeśli blog jest prowadzony przez Influencerki lub osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z modą, to ich profile zwykle zawierają zdjęcia i krótkie filmiki opierające się w danym trendzie. Ponadto można tam znaleźć wiele pomysłów i rozwiązań oraz modowych porad, które ułatwiają każdej kobiecie komponowanie codziennych stylizacji.

blog modowy
<!–td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}–>
https://yups.pl/blog/

Blog modowy stylizacje na YouTube

YouTube to równie popularna platforma co np. Instagram. Z tym że na YouTube jest możliwość oglądania filmików w każdej możliwej tematyce.

Wśród kobiet najpopularniejsze są oczywiście te w tematyce beauty. Wszelkiego rodzaju hole zakupowe i mierzymy to skarbnica wiedzy w tym zakresie. Blogerki modowe nie tylko pokazują zakupione produkty, ale także je mierzą i ukazują wszystkie mankamenty produktu. Dzięki temu, przed planowanym zakupem od razu można wyeliminować dany produkt ze względu na jego jakość lub znaleźć zupełnie inną „perełkę modową”, która prawdopodobnie nie zwróciłaby na siebie uwagi, wisząc na wieszaku w sklepie. Bardzo cenne okazują się również porady, które inspirują do wykorzystywania klasycznych elementów garderoby w zupełnie inny i nowoczesny sposób.